14.07.2024 - Siirt Şehir Portalı & Siirt Firma Rehberi Teması
REKLAM ALANI
botanhaber

BAŞLIYORUZ!

BAŞLIYORUZ!
REKLAM ALANI

İletişim ağının internetle birlikte yeni bir çehreye büründüğü günümüzde, kent bazında gelişim ve ilerlemenin en etkili yolu bu internet ağının içinde yer edinmektir. Bu anlamda ilimizde önemli bir boşluğun olduğunu düşünüyoruz. Sebebi her ne olursa olsun bu boşluktan zarar görenler bu memleketin içinde yaşamaya çalışanların tümüdür. Bu boşluğun doldurulmasıyla birlikte fayda görecek olan da yine hepimiz olacağız. O halde birlikte güçlü bir irade ortaya koyarak bu ağı geliştirmenin yollarını aramak zorundayız.

Her yönüyle bizi, halkımızı, kültürümüzü, sanatımızı, inançlarımızı, duygu ve düşüncelerimizi temsil edecek; bu değerlerimizi dünyanın dört bir ucuna taşıyacak internet ağı ajansbotan.com adlı sitemizle ilk adımı  atmış bulunmaktayız.

 Bu siteye sınır çizmedik. Sınırları hepimiz birlikte belirleyeceğiz. Kültürden sanata, gezi rehberinden firma rehberine, seri ilanlardan iş ilanlarına, kadar çok yönlü bir şehir portalı sitesi olacak.  Önemli ve ilginç haberleri sizinle paylaşacağız. Hepimiz bu sitenin sahibi, yazarı, muhabiri olacak; sorunlarımızı, duygu ve düşüncelerimizi, hayallerimizi geniş kitlelere ulaştıracağız.

Kentimiz için, çocuklarımız için, yarınlarımız için projeler üreteceğiz; umutlarımızı birlikte yeşertecek birlikte yol açacağız. Projelerimizi bireylerin, grupların çıkarı için değil bu halkın geleceği için yeşerteceğiz.

Tüm bunları gerçekleştirirken tarafsız olmaya da çalışmayacağız. Kimseyi taraf tutmakla da suçlamayacağız. Çünkü biz insani olan her konuda taraf olmanın gereğine inanıyor, tarafsız olmanın da samimiyetsizlik olduğunu düşünüyoruz.

Bu site şahısların, grupların, partilerin sitesi değil; kendine insani sorumluluk addeden herkesin sitesi olacak. Öğrenci, işçi, memur, esnaf, kadın,erkek, çocuk, genç, yaşlı, Kürt, Arap, Türk, sünni, alevi … Herkesin kendini ifade edebileceği bir sıfatı mutlaka vardır. Bu sıfatlar farklılıklarıyla sitemize zenginlik katacaktır.

Biz bu siteyi  birlikte daha güzel bir gelecek daha yaşanılır bir Siirt için açtık. Dolayısıyla her kesimden beklentimiz var. Kiminden bir demet mısra, kiminden bir tebbesüm fotoğraf, kiminden tatlı bir ezgi… Herkesin kendi yeteneğini ortaya koyacağı bir yol mutlaka vardır. Yeter ki cevheri ortaya çıkarmak için azmi olsun. Şiir, deneme, hikaye, masal, fabl, fıkra, skeç, tiyatro gibi yazınsal ürünleriniz dışında fotoğraf, resim gibi görsel ürünleri paylaşmanızı bekliyoruz. İlimizle ilgili projelerinizi paylaşıp tartışmaya açmak projelerin hayat bulması için gerekli  dayanışmayı  sağlamanızı bekliyoruz. Bu ülkenin hangi köşesinde olursanız olun haber değeri gördüğünüz bir olayı, bir sorunu dile getirmenizi bekliyoruz.

Kısacası her türlü teknik destek bizden, umuda yol açmak sizden, diyoruz.

Biz başarsak Siirt başarır, bölgemiz başarır, ülkemiz başarır. Biz başkasından medet umup otursak kim başarsa da biz başarısız oluruz.

O halde barış için,

adalet için,

kadın hakları için,

sağlıklı bir kentleşme için,

kaliteli bir eğitim anlayışı için,

liyakat esaslı yönetim için,

insan hakları için,

katılımcı bir gençlik için,

modern ve medeni bir Siirt için ,

kültürel ve sanatsal yönüyle gelişmiş bir Siirt için

yeşil ve doğayla barışık bir Siirt için,

kültürel zenginlikleri koruyan, her üç diline de sahip çıkan bir Siirt için,

el ele veriyoruz.

Bu toplumun bu coğrafyanın gelişimi için herkesin ufak da olsa katkısının olabileceğine inanarak açtığımız internet adresine burada sayamadığımız  nice konularda katkı sunmanız için tüm yolları açtık. Email, twitter, facebook, instagram ve whatsap’tan bize ulaşarak katkınızı sunmak dileğiyle.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ